• yaş boya tesisleri tr
 • coating facilities en
 • coating facilities en
 • coating facilities en
 • ACROTECH Ahşap Zımpara Odaları

  ACROTECH şelale sıvı boyama kabinleri, mükemmel yüzey kalitesi sonuçları ve mükemmel çalışma ortamı ergonomisi sunar.

  Çevre şartları, iş güvenliği, insan sağlığı gibi değerleri önemseyerek özel tasarımlanmıştır. Gelişmiş ülkelerde açık ortamlarda zımpara yapılması yasaklanmıştır.

  ACROTECH, zımpara odalarında manuel olarak zımparalanan iş parçasından çıkan toz zerreleri, tabanda bulunan özel hava emiş sistemiyle, toz toplama ünitesinde toplanmaktadır.

  Kabin negatif basınç prensibi ile çalışmaktadır. Toz toplama ünitesi tarafından emilen hava ve zımpara tozları iç ortamda negatif basınç yaratmaktadır.

  Havayı dengelemek amacı ile kabin üst kısmına yerleştirilen EU3 filtreler sayesinde, hava dengelenmekte ve alt zemine doğru bir akış sağlanmaktadır. Zımpara odalarının bu ergonomik yapısı sebebi ile insan sağlığı maksimum düzeyde korunmaktadır.

  Kumanda panosu, oda üzerine yerleştirilmiş olup dahili kablo tesisatı çekilmiştir. Armatürler yangın riskine karşı Zone 3 sınıfı Exproof 500 lm olarak tercih edilmektedir. Oda yapı malzemesi kayayünlü sandviç panelden imal edilmiştir.

  Oda zemini 700x700mm galvaniz ızgara ile döşenmiştir. Oda kapıları sürgülü ve sızdırmaz yapıdadır. Standart ve standart dışı olarak üretimi yapılmaktadır.

  ACROTECH ZIMPARA ODASI FOTOĞRAFLAR